Czy moja firma potrzebuje systemu?

Każda firma potrzebuje jakiegoś sposobu organizowania swojej codziennej pracy. Wszystko zależy od tego, na jakim etapie rozwoju znajduje się ona obecnie i do jakiego punktu chce dotrzeć w przyszłości.

Na początkowym etapie z pewnością wystarczy arkusz kalkulacyjny. Przyjdzie jednak moment, kiedy Twoja firma zacznie rosnąć, a wraz z tym wzrośnie poziom skomplikowania jej procesów biznesowych. Dotychczasowe narzędzia przestaną być wydajne. Być może nawet staną się niewygodne w użytkowaniu.

Dlatego też o systemie lepiej pomyśleć już wcześniej. Dobrze jest wybrać taki, który początkowo nie obciąży zbytnio budżetu firmy i który będzie rozwijał się wraz z firmą.

Zastanów się więc, czego Twoja firma potrzebuje dziś i co będzie jej potrzebne jutro do tego, by mogła się bez przeszkód rozwijać. Opowiedz nam o tym, a my dostarczymy Ci rozwiązania szytego na miarę Twoich potrzeb!

Poznaj nasze produkty

ERP

realnie wspierający pracę przedsiębiorstwa w każdym obszarze

CRM

nowoczesne narzędzie do zarządzania relacjami z klientami

HR

kompleksowo obsługujący zarządzanie projektami rekrutacyjnymi i HR

Dlaczego warto rozważyć wdrożenie systemu w firmie?

Głównym zadaniem systemu jest usprawnienie pracy firmy i zautomatyzowanie procesów. System skraca czas wykonywania wielu czynności, zwiększa wydajność pracy oraz obniża koszty.

Mówiąc najprościej – wdrożenie systemu powoduje, że cała firma działa szybciej, dokładniej i wydajniej. Ale żeby to osiągnąć, oprogramowanie musi być optymalne i jak najlepiej odzwierciedlać specyfikę działalności firmy. Nie może przytłaczać nadmiarem funkcji ani razić użytkowników nieprzyjaznym interfejsem. System powinien odpowiadać wszystkim oczekiwaniom przedsiębiorstwa, a jednocześnie być na tyle elastycznym, by dostosowywać się do jego zmiennych potrzeb.

System musi więc być uszyty na miarę, aby spełniał swoje zadanie.

Dążąc do optymalizacji…

 • Atrakcyjne pakiety cenowe

  nie ponosisz kosztów oprogramowania – wyceniamy wyłącznie dostosowanie oraz wdrożenie specyficznych funkcjonalności

 • Elastyczność i skalowalność

  system rozwija się razem z Twoim przedsiębiorstwem, rozszerzenie istniejących funkcjonalności przebiega sprawnie, nie zakłócając pracy

 • Bezpieczeństwo danych

  komunikacja z wykorzystaniem SSH, monitorowany dostęp do zasobów systemowych

 • Szybki dostęp do informacji

  odpowiednie informacje dostępne dla wszystkich pracowników firmy, jasny proces obiegu dokumentów, czytelne raporty i zestawienia

 • Wszystkie procesy w jednym systemie

  bez względu na profil Twojej działalności, wdrożony system kompleksowo obsłuży każdy proces biznesowy w Twojej firmie

 • Dowolna liczba użytkowników

  rozwój Twojej firmy jest dla nas celem nadrzędnym, nowi pracownicy nie generują kosztów związanych z systemem